הבית החברתי

התגבשנו סביב ביטול האגרה ולמדנו, שביחד – יש לנו כוח! עכשיו, לקראת האתגרים הבאים – יוקר המחיה, חינוך, שוויון – מקימים בית חדש, תקווה חדשה, הבית החברתי.

*** אתר חדש! לחצו על הקישור כדי לעבור אל אתר הבית החברתי ***

בואו להיות החברים הראשונים והצטרפו: טופס הרשמה לבית החברתי.

המאבק הציבורי לביטול האגרה הצליח פעמיים. ראשית, בזכות הלחץ המאורגן וההתמדה שלנו, התחייבה הממשלה לבטל את האגרה ואנחנו נוודא שהחלטה זו תיושם.

שנית, במהלך המאבק, התגבשנו ביחד מעל 85,000 פעילים בעמוד המאבק "מבטלים את אגרת הטלוויזיה" ומצאנו מחדש את התקווה, כי ניתן עדיין לשנות דברים במדינה. ביחד, יש לנו כוח ואנחנו נערכים לקראת האתגרים הבאים – הצטרפו והשפיעו.

הבית החברתי – נעים להכיר

חברנו יחד, ישראלים מכל קצוות הארץ ומכל קבוצות האוכלוסיה, שמנו בצד נושאים מפלגים, והצלחנו לפעול למען מטרה משותפת. התחלנו עם המאבק הציבורי לביטול האגרה, אשר צבר תאוצה וכנגד כל הסיכויים, הביא להישג של החלטה על ביטול האגרה. אנחנו ממשיכים לעקוב וללחוץ עד ליישום ההחלטה.

עכשיו, עם תקווה חדשה, אנחנו מתארגנים לקראת האתגרים הבאים, המשותפים לציבור הרחב בישראל ואין להם ייצוג הולם. אנחנו מתעוררים ולוקחים אחריות. אף אחד אחר לא יעשה זאת במקומנו. הצטרפו והזמינו חברים להצטרף.

ביחד, נרכיב את החזית החברתית הגדולה בישראל ונשפר את מציאות החיים בישראל.

יש לכם פייסבוק? לחצו על הקישור לעמוד ותנו שם לייק בבקשה: הבית החברתי בפייסבוק.

הבית החברתי - תקווה חדשה, בית חדש

הבית החברתי – תקווה חדשה, בית חדש

מי עומד מאחורי הבית החברתי?

כולנו. אנחנו קבוצת ענק של אנשים עם הרבה משותף. רק בעמוד הפייסבוק שלנו "מבטלים את אגרת הטלוויזיה" חברים כבר למעלה מ- 85,000 איש! בין יתר האתגרים, נמצא גם את האנשים הנכונים לעמוד בקדמת הבמה. מייסד המאבק הוא תומר טרבס (פרטי קשר בקישור) וניתן ליצור קשר גם דרך עמוד הפייסבוק.

ועכשיו, גם אתם… בואו להיות החברים הראשונים והצטרפו: טופס הרשמה לבית החברתי.

איך אפשר לעזור?

כוחנו נובע, בין היתר, מכמות החברים, ולכן חשוב מאוד להזמין עוד ועוד חברים ומכרים להצטרף. אנא העתיקו את הקישור (המקוצר), שלחו אותו במייל ושתפו בפייסבוק עם הזמנה אישית להצטרף דרך טופס ההרשמה: http://bit.ly/1ef2qmg.

מה הצעד הבא?

יצאנו לדרך. יגידו לנו שאין סיכוי, ינסו להוציא לנו את הרוח מהמפרשים… זה לא יהיה קל, אבל צריך להתחיל במשהו. כל מסע גדול מתחיל בצעד אחד. הנה אנחנו צועדים אותו. כרגע, הכי חשוב זה להזמין עוד חברים. בקרוב, נתחיל בפעולות נוספות ולא נוותר על הבית שלנו.

יש לכם פייסבוק? לחצו על הקישור לעמוד ותנו שם לייק בבקשה: הבית החברתי בפייסבוק.

האם הבית החברתי קשור לתנועת עורו?

שאלה טובה (למתקדמים בלבד). תנועת עורו הוקמה על ידי קבוצה של אנשים טובים, כאשר בעת יציאתה לפעילות ציבורית, מנכ"ל התנועה היה תומר טרבס. בלי קשר לתנועה, תומר יזם והוביל את המאבק לביטול האגרה, אשר לתקופה קצרה קיבל מימון מתנועת עורו, אך היה ונותר עצמאי. למרבה הצער, אף שהצליחה לשנות מספר דברים, תנועת עורו משנה את פניה ותוך מיזוג עם גופים נוספים, הופכת להיות גוף שנותן שירותים למאבקים חברתיים (ולא תנועה נאבקת כלשעצמה).

הבית החברתי נוסד כתנועה חברתית שנועדה לתת ייצוג לרוב השותק. הוא נולד בעקבות הצלחת המאבק לביטול האגרה. העמוד המקורי "מבטלים את אגרת הטלוויזיה" ממשיך להיות פעיל וכמובן שאנחנו נחושים לוודא שההחלטה לבטל את האגרה תיושם. במקביל, אנחנו מקדמים את העמוד החדש של הבית החברתי, כדי לשמש בית למאבקים נוספים.

בשורה התחתונה, הבית החברתי מבקש להביא תקווה חדשה ומזמין את כולם להצטרף.

השאר תגובה