מבטלים את אגרת הטלוויזיה – הלחץ עובד

הישג ראשון: 19 חברי כנסת תומכים בביטול האגרה

אחת הבעיות הקשות ביותר של הציבור הרחב בישראל היא אבדן האמונה שאפשר עוד לשנות את מציאות החיים שלנו. אני שומע את זה כל הזמן: עזוב, אין סיכוי.

לכן, כדי לקדם באמת את ישראל להיות מקום שטוב וראוי לחיות בו, צריך להתחיל בעניין פעוט לכאורה, אבל עצום בהיקפו: תקווה. צריך להשיב את התקווה שאפשר עוד לשנות.

ביטול אגרת הטלוויזיה הוא נושא שולי. בסך הכל כמה מאות שקלים למשפחה בצירוף תחושה רעה כאשר מגיע מכתב הגבייה. אבל הוא נושא מאחד ויש לו תמיכה רחבה מאוד בקרב הציבור.

אנחנו רוצים לבטל את גביית האגרה גם כי הדרישה צודקת, אבל יותר מזה – כדי להשיב את התקווה.

בחודשים האחרונים התכנסנו סביב הנושא אלפי אנשים. ועכשיו, לקראת הבחירות הכלליות, יש הזדמנות להפעיל לחץ, לקבל התחייבות של חברי כנסת, ולהעביר את החוק הדרוש עם כינוסה של הכנסת החדשה.

לאחרונה קיבלנו התחייבות בכתב מ-19 חברי כנסת ממפלגות שונות אשר תומכים בהצעת החוק לביטול גביית אגרת רשות השידור – הרשימה מפורטת למטה – וזה בדיוק הזמן להמשיך את הלחץ גם על יתר המועמדים והמפלגות.

איך אפשר לעזור?

קחו את התמונה למטה ושתפו אותה כמה שיותר, עדיף על עמודים של מועמדים ומפלגות. הלחץ הציבורי עובד וביחד יש לנו כוח לשנות.

המקור לתמונה להדבקה (פייסבוק) – הקליקו כאן: מבטלים את אגרת הטלווזייה.

הצטרפתם כבר לעצומה? אם עדיין לא, הקליקו כאן: לבטל את אגרת הטלוויזיה.

השתתפתם בדיון באתר עורו? זה המקום: עורו נגד האגרה.

ואם כבר ביחד, אז תנו בבקשה גם לייק: עמוד הפייסבוק.

הישג ראשון: חברי כנסת תומכים בביטול האגרה

הישג ראשון: חברי כנסת תומכים בביטול האגרה

חברי הכנסת התומכים בביטול אגרת הטלוויזיה – רשימה ראשונה

רוחמה אברהם בלילא, עפו אגבאריה, ישראל אייכלר, אריה אלדד, אורי אריאל, זאב בילסקי, מסעוד גנאים, עינת וילף, ציפי חוטובלי, אכרם חסון, איתן כבל, חיים כץ, אורלי לוי-אבקסיס, שלמה מולה, חנא סוייד, מרינה סולודקין, אברהים צרצור, שכיב שנאן, עתניאל שנלר. מי עוד מצטרף?

הבהרה: בעד שידור ציבורי עצמאי ואיכותי

ביטול אגרת הטלוויזיה לא יפגע בשידור הציבורי שאותו דווקא היינו רוצים לשפר ולהפוך לאיכותי ועצמאי. אפשר לתת שירות טוב גם ללא גבייה בזבזנית של אגרה מיותרת ורגרסיבית ואפילו לדאוג לעובדי האגף בדרך (על ידי קליטתם ברשות המיסים המרחיבה את שורותיה). עוד על המאבק אפשר למצוא כאן: מבטלים את אגרת הטלוויזיה.

 

28 תגובות בנושא “מבטלים את אגרת הטלוויזיה – הלחץ עובד

 1. מדלן ןיצמן

  אין מילים למצב לא הגיוני זה!!!!! שיקחו דוגמה מהרשות ה-2 "עידן +" שדואגת לנו לצפייה בכ – 6 ערוצים שהכי נצפים ובתוספת ערוצי רדיו!

  אני מציעה שערוץ 11 של רשות השידור יתוסף לערוצי הרשות ה-2

  בהצלחה!!!!

 2. שי בלזר

  סוף למכונת ההתעללות הציבורית
  די כבר. כבר שנים שבגין הערוצים האלה שאף אחד לא מתעניין בהם יותר, לוקחים ולוקחים. די. תעשו שיפסיקו עם זה כבר.

 3. איציקוביץ צבי

  בתור איש דתי אין לי טלויזיה בבית ולא כבלים בעבר היה בשביל הילדים הם גדלו ויצאו מהבית ואני סתם משלם עבור משהו שאין לי ,הזוי

 4. סיגל

  הגיע הזמן מזמן, ערוץ שאבד עליו הקלח
  אין מה לראות כבר ששנים מלבד משידורים חוזרים מימי קום המדינה
  יאללה תעשו פרסומות וממנו את עצמכם לבד !

 5. אולגה

  אני גם לא מבינה למה אני משלמת אגרה אם הטלויזיה היום בבית רק בשביל הילדים, גם ככה אני משלמת המון רק בגלל סרטים מצוירים, נמאס כבר

 6. אבנר זקזפור

  אנחנו משלמים לכבלים ולא רואים ערוץ 1 אז שיגבו מהכבלים סכום סמלי עבור השידור שהם מעבירים ויעזבו את האזרחים כי גם ככה יש לנו מספיק מיסים ותשלומים לשלם.

 7. חושב אחרת

  כיום אנני צופה בטלוויזיה, גם כאשר כבר יש תוכן איכותי הוא מלא בשלל פרסומות בתוכו ובהפסקות.
  אני דווקא חושב שהייתי צופה בטלוויזיה, אם היה ערוץ שהייתי משלם לו כל שנה והייתי מקבל תכנים איכותיים. נמאס מכל ערוצי הפרסומות, גם התוכניות שלהם זה פרסומות מוסתרות, תקראו את דוח וועדת הממשלה בנושא פרסומות סמויות.

 8. טיראן

  בושה וחרפה לשלם אגרת טלויזיה אני חולה אונקולוגי ונאלצתי לשלם את האגרה ותוספת שכר טירחת עורך בזמן שכלל לא הייתי בבית ולמרות שהבאתי להם אישורים נאלצתי בכל זאת לשלם את הכל כולל הכל. אם אני שוכב בבית חולים ואשתי לצידי אז מי בדיוק ראה טלויזיה?

 9. אביב כהן

  הגיע הזמן לחסוך מאלפי אזרחים להגיע מידי יום למשרדי רשות השידור ולעבור מסכת התעללויות ע"י פקידים עלובים

 10. פינגבאק: מבטלים את האגרה - משאל מפלגות | הישראלים

 11. פינגבאק: מבטלים את אגרת הטלוויזיה – תקווה חדשה | הישראלים

 12. חיה ג.

  התחושה האישית כתושבת המדינה היא של עושק ועבדות. נטל המיסים משנה את כל התמונה אולי אנחנו עדיין עם של עבדים אדיש
  קטן כפוף והישרדותי כנראה שמשה לא עשה עבודה טובה.
  לפעמים אני מתבלבלת האם המדינה הוקמה עבורנו כדי שיהיה לנו בית בו נוכל ללכת זקופים או שמא אנחנו נולדים לצורך המדינה שעושקת אותנו ללא הכרה עד כדי כפיפות הקומה אם מדינה זו מייצגת עבדות אז אולי אין היא מספיק טובה עבורנו אולי באמת כדאי לשקול את הצעתו של הרצל ולעבור לאוגנדה לפחות שם תוכל להבדיל בין אוהב לשונא ובין אמת לשקר מיכון שהוא יוטח לך בפנים ולא יזהם אותך כמו מחלה רעה .
  אני חושבת שכל דור מחוייב לקחת אחריות ולעשות את המקסימום כדי לשפר את עצמו למען ולטובת הדורות הבאים כדי שהילדים שלנו יירשו מאיתנו את הבית הטוב ביותר שאנחנו יכולים לקיים.
  מס אגרת הטלוויזיה הוא בושתנו ולא גאוותנו.

השאר תגובה